Fotomaandag 24 mei 2021

De twintigste week van het jaar is weer voorbij gevlogen. Bij het uitzoeken van de foto’s dacht ik “wat een saaie week”, maar uiteindelijk was het toch wel een boeiende week. Veel gedaan, maar vooral thuis. Met het voltijdse telewerk heb je niet altijd een reden om zomaar naar buiten te gaan.

Foto van dinsdag. Tijd voor een tussendoortje tijdens het telewerken. We zitten intussen aan ongeveer een 300 tal werkdagen thuiswerken. Het begint wel tijd te worden om eens naar de hoofdzetel te kunnen.

Woensdag na het werk tijd genomen voor een chakra meditatie. Aarding en connectie maken met mezelf.

Foto van zaterdag. In de voormiddag een halve dag gewerkt. Dan met de auto van mijn echtgenoot de dochter gaan oppikken na de karateles. Was de eerste keer dat ik alleen met de auto reed van mijn echtgenoot. Bedoeling was in de namiddag enkele blogberichten te schrijven, maar de dochter dacht er anders over. Uiteindelijk zijn we in het shoppingcenter terecht gekomen.

Een reactie plaatsen

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s